Ми – брати: Епіфаній зробив скандальну заяву про РПЦ

Ми і РПЦ є братами у Христі, - Епіфаній

Ми – брати: Епіфаній зробив скандальну заяву про РПЦ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Православної Церкви України відзначився непопулярним висловлюванням – митрополит Епіфаній заявив, що вважає представників Російської православної церкви братами у Христі й сподівається на нормалізацію відносин.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ВВС Україна.

Loading...

“З часом, я впевнений, можливо, навіть останньою, але і РПЦ буде змушена визнати автокефалію Української православної церкви. Тому ми і РПЦ є братами у Христі, і всі ми єднаємося навколо Христа – кожен у своїй помісної церкви, але загалом ми складаємо повноту вже єдиної Христової церкви”, – сказав він у інтерв’ю “ВВС Україна”.

Разом із тим, Епіфаній наголосив, що намагання РПЦ скликати “Всеправославну нараду” для обговорення питання автокефалії українського православ’я не зазнають успіху та приречені на провал.

“Ми бачимо, що це безперспективно. І про це заявив одразу і Вселенський Патріарх Варфоломій. Для чого ми збираємося? Як сказав Варфоломій – для того, щоб почути, що “ми не дружні між собою”? Насправді, так і є” , – резюмував глава ПЦУ.

А тим часом православна церква України (ПЦУ) підтримує заяву предстоятеля Митрополита Епіфанія про можливе перенесення дати святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня, але лише за умови сприйняття цього кроку суспільством.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...