Смертельна пожежа в Одесі: будівля коледжу знову загорілася

Пожежу досі остаточно не погашено

Смертельна пожежа в Одесі: будівля коледжу знову загорілася
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Будівля коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на Троїцькій в Одесі, де 4 грудня сталася руйнівна пожежа, продовжує горіти донині.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ході засідання штабу в ОДА зробив начальник слідчого управління ГУНП Сергій Шайхет.

Loading...

«Складність пошуку зниклих полягає в тому, що досі не загасили пожежу, навіть годину тому було загоряння», — цитує чиновника Думская.

Одночасно з цим прес-секретар обласного управління ДСНС Ольга Сафронова повідомила, що загроза обвалення будівлі як і раніше зберігається, тому рятувальники працюють дуже акуратно. Рятувальники зазначають, що вчора ввечері з підвалів вже відкачали 80 кубів води.

Представники Одеської державної академії будівництва та архітектури постійно моніторять стан будівлі, щоб уникнути обвалення.

ФОТО і ВІДЕО: Пожежа на Троїцькій — що відбувається на місці трагедії зараз

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кількість постраждалих збільшилася до 32 чоловік – ще двоє студентів звернулися амбулаторно в поліклініки.

У вкрай важкому стані знаходиться рятувальник Сергій Шатохін. У лікарів погані прогнози. Коли гасили пожежу на Троїцькій, Сергій Шатохін ліз по драбині на третій поверх з боку двору, він піднімався на розвідку. В цю хвилину викинулася з вікна студентка Ксенія Бабенко. Вона збила рятувальника зі сходів, і вони обидва впали вниз, проломивши дах прибудови.

Джерело: Народна Правда