Смертельна пожежа в Одесі: з’явилося моторошне відео початку трагедії

З учнем, який зробив відеозапис із задимленої аудиторії, все добре

Смертельна пожежа в Одесі: з’явилося моторошне відео початку трагедії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

У мережі з’явилося відео початку  пожежі  у будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій, яка сталася 4 грудня в Одесі, внаслідок якої за даними на 17:00 загинули чотири особи. Рятувальники продовжують розбирати тліючі завали, під якими можуть перебувати з десяток людей.

У телеграм-каналі “Підслухане Одеса” опубліковано запис з задимленої аудиторії. “Хто саме автор – невідомо, але пишуть, що з ним все в порядку”, – зазначається у дописі.

Loading...

Зараз відомо про чотири жертви. Це 16-річна студентка Ксенія Бабенко, викладачка Анна Бортюк і ще двоє осіб, тіла яких виявили 6 грудня. Упізнання ще не проводили, їх особи встановлюються.

У ДСНС кажуть, що з 30 постраждалих під час пожежі в лікарнях залишаються 18 осіб. За інформацією поліції доля 11 осіб залишається невідомою.

Нагадаємо, пожежа на Троїцькій в Одесі у приміщеннях коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу обірвала життя двох людей, доля 14 залишається невідомою. Рятувальники продовжують розбирати завали в будинку Асвадурова. Як відомо, вчора, 5 грудня, в ході проведення пошуково-рятувальних робіт було виявлено тіло загиблої людини.

Нагадаємо також, одна людина яка вважалася зниклою безвісті під час пожежі 4 грудня в одеському коледжі знайдена живою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...