Україна повинна відмовитися від траншів МВФ: Маркарова пояснила причину

Україна та МВФ мають домовитися про план дій на три роки

Україна повинна відмовитися від траншів МВФ: Маркарова пояснила причину
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Економіка України має зміцнитися, щоб країна могла виконати програму Міжнародного валютного фонду, вийти з неї і більше не потребувати траншів МВФ.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНН, таку заяву в ході Години запитань до уряду у ВРУ міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Loading...

“Щодо МВФ активно працюємо з нашими партнерами. Ми зараз маємо домовитися про весь наш план дій на три роки. Такі програми не можна обговорити за тиждень. На цей раз програму МФВ не можна почати виконувати і припинити чи відмовитися. Ми повинні виконати, вийти з неї, щоб ми через три роки не повинні були потребувати кредитора останньої надії”, — пояснила вона.

До слова, раніше Маркарова розкрила свій амбітний план – остаточний розрив співпраці України з МВФ запланований на 2023 рік, саме тоді закінчиться термін дії кредитної програми, яка зараз є предметом переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Раніше повідомлялося, що 14 листопада в Україні розпочала свою роботу місія Міжнародного валютного фонду (МВФ). Експерти дали прогноз та розповіли про шанси на отримання нового траншу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...