В Україні зросла кількість працівників на “білій” зарплаті

Мінімальну зарплату отримують близько 7% українців

В Україні зросла кількість працівників на “білій” зарплаті
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Медіанна заробітна плата в Україні в жовтні 2019 року склала 7661 грн, що свідчить про те, що 50% офіційно працевлаштованих громадян оформлені на 6244 грн “чистими” на руки. В той же час близько 7% українців оформлені на мінімальну зарплату.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив на своїй сторінці  у  Facebook економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць.

Loading...

Компанієць показав статистику росту медіанної і середньої зарплати в жовтні 2019 року в порівнянні з торішніми показниками.

Медіанна зарплата виросла з 6542 до 7661 гривень, що становить +18,74%. Середня – з 9218 до 10727 (+16,37%).

В Україні зросла кількість працівників на “білій” зарплаті

Відзначимо, медіанна зарплата – це дохід співробітника, який перебуває рівно посередині зарплатного списку. Економісти вважають, що медіанний показник більш точно описує, скільки насправді отримує пересічний громадянин країни.

Нагадаємо, експерти порахували, скільки українцям потрібно накопичити коштів на гідну пенсію. Щоб накопичити кошти для забезпечення достойної пенсії в Україні 20-річним українцям потрібно самостійно починати відкладати 5-7% доходу на місяць, 30-річним – 10%, 40-річним – 20%, а старшому поколінню – 30% і більше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...