Викинулася з вікна, збивши рятувальника зі сходів: з’явилося моторошне відео пожежі в Одесі

Лікарі надають всю необхідну допомогу постраждалим, ліки є, колеги здали кров для найважчих

Викинулася з вікна, збивши рятувальника зі сходів: з’явилося моторошне відео пожежі в Одесі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

При пожежі на Троїцькій/Пушкінській в Одесі, в будинку Асвадурова, постраждали сім рятувальників. Одного з них збила зі сходів студентка, ще чотирьох завалило при обваленні сходів всередині будівлі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці трагедії повідомляє Думская.

Зараз у вкрай важкому стані знаходиться рятувальник Сергій Шатохін. У лікарів погані прогнози.

«Він отримав великий струс мозку практично зі всіх сторін. Підключений до апарату штучної вентиляції легенів, вся терапія спрямована на зняття набряку. Хірургічного втручання поки не буде. «Можна сподіватися», — вони (лікарі, — ред.) говорять», – розповіли колеги пожежного.

Коли гасили пожежу на Троїцькій, Сергій Шатохін ліз по драбині на третій поверх з боку двору, він піднімався на розвідку. В цю хвилину викинулася з вікна студентка Ксенія Бабенко. Вона збила рятувальника зі сходів, і вони обидва впали вниз, проломивши дах прибудови.

Ксенія Бабенко була доставлена в лікарню в термінальному стані, пізніше вона померла. Рятувальнику пощастило більше. Зараз за його життя борються лікарі.

Смертельна пожежа в Одесі: тліючу будівлю показали з висоти

Ще четверо пожежників отримали травми, коли впали внутрішні сходи будинку. Коли конструкція впала, вони були вже на третьому поверсі. Їх колеги кажуть, що таке на їх пам’яті сталося вперше.

«Я спілкувався з командирами, які служать по двадцять років, — пояснив нам співробітник ДСНС. — Обвалення, так, трапляються, особливо коли влито багато води, але сходовий марш з бійцями на нього впав вперше. Всі внутрішні перегородки там з очерету, який неможливо загасити. Швидше за все, це трапилося через порушення конструкції або через те, що будівля просто стара. Їй давно вже був потрібний ремонт. Це дуже страшно і дико».

Ще одного рятувальника Щербакова повинні сьогодні перевести з реанімації в хірургію.

Нагадаємо, у мережі опублікували фотографії людей, які не виходять на зв’язок (офіційно вважаються зниклими безвісти) після пожежі. Багато з них у момент пожежі дзвонили родичам і говорили, що в коледжі на Троїцькій пожежа, люди прощалися з рідними.

Напередодні, 5 грудня, з-під завалів будинку Асвадурова дістали перший труп.

Джерело: Народна Правда