Я не пацан: Лукашенко спростував об’єднання Білорусі з РФ

Про підписання 8 грудня програми інтеграції Білорусі в Союзну державу Путін і Лукашенко говорили раніше

Я не пацан: Лукашенко спростував об’єднання Білорусі з РФ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував повідомлення про входження Білорусі до складу Союзної держави і заявив, що ніхто не збирається здавати білоруську незалежність і суверенітет та вести країну до складу Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Новую газету“, про це Лукашенко заявив під час звернення до депутатів Палати представників і членів Ради Республіки.

Loading...

“Ми ніколи не збиралися і не збираємося входити до складу будь-якої держави, навіть братської Росії … Головне запам’ятайте: я не пацан, який відпрацював 3−4−5 років Президентом. І я не хочу перекреслити все, що зробив разом з вами, народом, створивши суверенну незалежну державу, щоб її зараз покласти в якийсь ящик з хрестом нагорі”, – заявив Лукашенко.

За словами глави держави, Білорусь і Росія на переговорах з розвитку інтеграції не обговорюють тему політичної взаємодії, включаючи питання створення єдиного парламенту. За його інформацією, Лукашенко також підкреслив, що Мінськ не підпише інтеграційні документи, що завдають шкоди Білорусі.

Лукашенко зазначив, що “ніхто не збирається захоплювати Білорусь, ніхто не претендує на її незалежність”, а це означає, що нерозумно добровільно цю незалежність комусь віддавати.

Також глава сусідньої держави в черговий раз публічно образився на опозицію: “Бачите, вони більше дбають за “незалежнасць”, ніж ви чи я. Що ми там підпишемо якісь такі документи, які не в інтересах Білорусі. Ніхто ніколи не підпише ті документи, які нам принесуть шкоду. Сьогодні взагалі не йдеться в переговорах з Росією  про політику, дипломатію і так далі … Якщо хтось переживає, що завтра буде спільний парламент, на цю тему навіть розмов немає. Якщо хтось переживає за те , що завтра у нас буде президент не Лукашенко, а хтось інший (я маю на увазі зараз, без виборів), теж не переживайте. Ми не ведемо діалог з політичних питань. З президентом Путіним ще в Сочі більше року тому домовилися по-дружньому. Я йому кажу: ми не потягнемо ці питання, якщо почнемо їх обговорювати “.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив свого українського колегу Володимира Зеленського у гості “у будь-який час і в будь-якому форматі”, глава України “це запрошення із задоволенням прийняв”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...