Як правильно оформити субсидію та отримати гроші: корисні поради

Несвоєчасне повідомлення про зміни може призвести до втрати виплат

Як правильно оформити субсидію та отримати гроші: корисні поради
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Ті, хто отримує субсидії, мають вчасно повідомляти про зміни, які можуть вплинути на розмір виплат.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Мінсоцполітики.

Loading...

Зокрема, якщо в отримувачів субсидії змінився склад сім’ї, склад зареєстрованих у житловому приміщенні, набір житлово-комунальних послуг, з’явилося транспортний засіб з датою випуску до 5 років, були придбані майно, товари або оплачені послуги на суму понад 50 тисяч гривень – слід у термін, не пізніше 30 календарних днів повідомити про це орган, який призначив вам субсидію.

Для більшості одержувачів, яким в травні субсидія була перепризначена на період 2019-2020 років, її розмір на цей опалювальний сезон був розрахований автоматично на підставі доходів за 1-2 квартали 2019 року.

Якщо за час отримання субсидії у родині відбулися вищезгадані зміни, а про них не повідомили в установлений термін, це може призвести до втрати субсидії.

Покрокова інструкція для тих, хто хоче оформити субсидію онлайн, розміщена за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/17 660.html.

Нагадаємо, у листопаді поточного року субсидії в Україні отримувало близько 3 млн домогосподарств, а середній розмір виплат склав майже 1,2 тис грн. Зараз 95% субсидіантів в Україні отримують виплати у готівковій формі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...