Збільшилася кількість зниклих під час пожежі в одеському коледжі: подробиці

Офіційно жертв вже 2, Бортюк Ганна Леонідівна отруїлася продуктами горіння

Збільшилася кількість зниклих під час пожежі в одеському коледжі: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Кількість зниклих під час трагедії в одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу збільшилася. Після пожежі на Троїцькій не виходить на зв’язок дівчина 2001 року народження.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Думская.

Зокрема, повідомляється, що після пожежі на Троїцькій в поліцію звернулися батьки студентки Василян Анастасії Матвіївни. Останній раз з нею розмовляли по телефону ще 30 листопада.

У департаменті освіти сьогодні повідомили, що в приміщенні повинно було перебувати 230 осіб, з них 218 студентів – за фактом у день трагедії було тільки 165 студентів.

Видання також повідомляє, що рятувальника, який отримав важкі травми, перевозитимуть у військовий госпіталь. Як повідомлялося раніше, у критичному стані  знаходиться рятувальник Сергій Шатохін. У лікарів погані прогнози. Коли гасили пожежу на Троїцькій, Сергій Шатохін ліз по драбині на третій поверх з боку двору, він піднімався на розвідку. В цю хвилину викинулася з вікна студентка Ксенія Бабенко. Вона збила рятувальника зі сходів, і вони обидва впали вниз, проломивши дах прибудови. Ксенія, нагадаємо, померла в лікарні, а рятувальник отримав великий забій мозку, він підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

ФОТО і ВІДЕО: Пожежа на Троїцькій — що відбувається на місці трагедії зараз

Причина смерті другої жертви пожежі, яку знайшли вчора під завалами — отруєння продуктами горіння. Мова йде про Бортюк Ганну Леонідівну. Про її смерть повідомили ще 4 грудня, але потім інформацію спростували.

Начальник ДСНС в Одеській області Віктор Федорчак повідомив сьогодні, що при перевірці будівлі в 2014 році в будівлі були встановлені наступні порушення: встановлені пластикові панелі у коридорах, не скрізь були повідомлення про пожежні виходи і не скрізь була пожежна сигналізація.

Він також стверджує, що 4 грудня про пожежу повідомили занадто пізно. Коли рятувальники прибули за адресою виклику, вогонь встиг охопити значну площу.

Джерело: Народна Правда