Епіфаній вийшов на Майдан до людей: про що говорив

Глава ПЦУ роздавав їжу потребуючим

Епіфаній вийшов на Майдан до людей: про що говорив
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Православної Церкви України митрополит Епіфаній, який раніше запропонував перенести дату святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня, на Майдані Незалежності в Києві роздавав їжу бідним та благословляв страви в період різдвяного посту.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, відповідні кадри опублікував працівник церковної прес-служби отець Іван Сидор у Facebook.

“Без пафосу і сценарію. Я просто йшов в магазин. Приємно так, і головне щиро”, – підписав відео автор публікації.

Після публікації відео в мережі у ПЦУ пояснили ініціативу митрополита та виклали фото.

“У Церкві ми відчуваємо підтримку одне одного у складних ситуаціях, а також можемо покладатися на допомогу з боку вірян і священників, адже соціальне служіння є невід’ємною частиною християнського життя. Але і поза межами храмів ми у Православній Церкві України маємо гарну традицію допомагати нужденним, наприклад, коли роздаємо на Майдані Незалежності їжу людям, які її потребують. Для них це можливість не лише отримати необхідне, але й почути слова підтримки, поради від наших священників”, – пояснили у церкві.

Епіфаній вийшов на Майдан до людей: про що говорив

Епіфаній вийшов на Майдан до людей: про що говорив

Зазначається, що митрополит Епіфаній благословив їжу потребуючим та вже вкотре долучився до їхньої підтримки.

“У період Різдвяного посту, під час якого готуємось зустріти Різдво Господа нашого Ісуса Христа, приділімо увагу та час ближнім, допоможімо відчути тепло та радість нужденним перед великою подією у житті кожного християнина. Нехай цієї зими ніхто не почуватиметься самотнім. Творімо добро разом — з чистим серцем та Божим благословінням!”, -закликали у ПЦУ.

Епіфаній вийшов на Майдан до людей: про що говорив

Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній відзначився непопулярним висловлюванням – глава ПЦУ заявив, що вважає представників Російської православної церкви братами у Христі й сподівається на нормалізацію відносин.

Джерело: Народна Правда