Пожежа в Одесі: в поліції назвали перших підозрюваних

В ході подальшого розслідування підозрюваних може стати більше

Пожежа в Одесі: в поліції назвали перших підозрюваних
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За фактом пожежі у будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій, 4 грудня в Одесі, кількість жертв якої зросла до п’яти осіб, буде повідомлено про підозру двом особам.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Національну поліцію, таку заяву 7 грудня зробив заступник начальника ГУНП – начальник Слідчого управління Сергій Шайхет.

Loading...

Він розповів, що на даний час правоохороні опитали понад 150 осіб та призначили понад два десятки судових експертиз. Від 5 грудня триває безперервний огляд місця пожежі. З чотирьох знайдених на місці трагедії тіл, два опізнали родичі, ще два тіла наразі не впізнані, їх направили на судово-медичну експертизу.

“Поки що, за результатами вже проведених слідчих дій, готується повідомлення про підозри двом особам. У найкоротший термін вони будуть направлені до прокуратури Одеської області та після погодження повідомлені самим підозрюваним. Однак це тільки попередні результати. В ході подальшого розслідування підозрюваних може стати більше», – розповів Шайхет.

Раніше повідомлялося, що 7 грудня на місце моторошної пожежі у будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій, яка сталася 4 грудня в Одесі, прийшла матір одного зі студентів коледжу, який залишився живим. Жінка поклала квіти, вшанувавши пам’ять загиблих. Однак квіти від жінки лежали на місці пожежі недовго – майже відразу поліцейські перенесли їх в інше місце.

Джерело: Народна Правда