Скандальний «Слуга народу» хоче розпочати нову люстрацію в Україні

Відчуваю, зайшов не з того кінця, - Бужанський

Скандальний «Слуга народу» хоче розпочати нову люстрацію в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський, який раніше заявив, що українській владі потрібно розмовляти з президентом РФ Володимиром Путіним з більш сильних позицій, пропонує заборонити працювати у владі особам, які отримували гранти.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Бужанський написав на сторінці у Facebook.

Loading...

“Незважаючи на всі міркування справедливості і здорового глузду, рішення Венеціанської Комісії та 5 рішень ЄСПЛ, мій законопроект про скасування закону про люстрацію поки що не рушив далі комітету. Відчуваю, зайшов не з того кінця. Ок, люстрація, так люстрація”, написав він.

Бужанський додав, що розмірковує над поданням законопроект про заборону працювати в органах виконавчої влади та наглядових радах держпідприємств особам, які отримували гранти протягом попередніх п’яти років.

“Як на мене, це красиво”, – резюмував скандальний нардеп.

Скандальний «Слуга народу» хоче розпочати нову люстрацію в Україні

До слова, нещодавно Верховній Раді сталася бійка між “слугами народу”- Гео Леросом і Максимом Бужанським, причиною тому стало нецензурне листування першого з ще одним народним депутатом зі “Слуги народу” Іриною Верещук.

Крім того Бужанський назвав журналістку видання “Новое время” Ольгу Духнич “тупою вівцею з одіозного ЗМІ” через її висловлювання щодо його любові до СРСР і ностальгії за часами Януковича.

Джерело: Народна Правда
загрузка...