Україна домовилася з МВФ про нову програму співпраці

Міжнародний валютний фонд надасть Україні допомогу у розмірі 4 мільярдів

Україна домовилася з МВФ про нову програму співпраці
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Україна та Міжнародний валютний фонд (МВФ) домовилися про нову програму співпраці в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави за підсумками розмови Володимира Зеленського  з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

“Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ”, – повідомила деталі нової програми співпраці директор-розпорядник.

Раніше повідомлялося, що 14 листопада в Україні розпочала свою роботу місія Міжнародного валютного фонду. Експерти дали прогноз та розповіли про шанси на отримання нового траншу.

Додамо, що міністр фінансів Оксана Маркарова повідомила про остаточний розрив співпраці України з МВФ, який  запланований на 2023 рік. Саме тоді закінчиться термін дії кредитної програми, яка зараз є предметом переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук дав пояснення з приводу повідомлення щодо припинення співпраці з Міжнародним Валютним Фондом і пояснив, що буде з наступним траншем. Гончарук спростував інформацію щодо припинення співпраці з МВФ до моменту стягнення з колишніх акціонерів ПриватБанку боргу.

Джерело: Народна Правда