Петросян одружився з 30-річною коханкою

Петросян одружився з 30-річною коханкою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російський гуморист Євген Петросян, який в листопаді 2018 року розлучився зі своєю дружиною і колегою Оленою Степаненко, проживши з нею 33 роки, одружився на своїй 30-річній помічниці Тетяні Брухуновій.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  КП.

За даними видання, дівчина приїхала в Москву з Тули, займалася спочатку сайтом Олени Степаненко, а потім дісталася і до Євгена Вагановича. Познайомившись з Петросяном, Брухунова зробила феноменальну кар’єру від сисадміна сайту гумориста до директора його театру. Зараз Тетяна права рука і директор Петросяна, а з недавнього часу ще й його офіційна дружина.

Петросян одружився з 30-річною коханкою

Відзначається, що Брухунова була скромною дівчиною з Тули, а завоювавши увагу знаменитого гумориста, перетворилася в справжню модницю. Артист обсипає улюблену жінку дорогими дизайнерськими нарядами.

Петросян одружився з 30-річною коханкою

Про одруження 74-річного сатирика і його 30-річної помічниці повідомила людина з близького оточення пари.

“Вони одружилися на початку грудня”, – поділився друг Петросяна.

Мабуть, не дарма Тетяна виклала в Інстаграм фото весільного букета – ефектні білі півонії на дамському столику.

Петросян одружився з 30-річною коханкою

А в минулі вихідні пара, судячи з усього, відзначала сімейну подію вдома. Помічниця подружжя приготувала з такої нагоди торт-сметанник “Ніжність”.

Петросян одружився з 30-річною коханкою

“Я щаслива”, – підписала фото Тетяна Брухунова – тепер вже не коханка гумориста, а його законна дружина.

Нагадаємо, що Євгена Петросяна давно запідозрили в романі з його помічницею Тетяною Брухуновою. Подейкували, що після розлучення з Оленою Степаненко  пара живе разом, а молода жінка чекає на дитину. Сама Брухунова вагітність заперечує.

Влітку молода асистентка й коханка відомого російського гумориста Євгена Петросяна Тетяна Брухунова перестала приховувати роман з гумористом і  вперше показала Євгена Петросяна у своєму Instagram. Брухунова виклала у своїй stories відеозапис екскурсії в Масандрівському палаці в окупованому Криму.

Джерело: Народна Правда