У Росії винесли вирок екс-міністру України Миколі Рудковскому

У Росії засудили до двох років колонії загального режиму колишнього міністра транспорту України Миколи Рудьковського.

У Росії винесли вирок екс-міністру України Миколі Рудковскому
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії винесли жорсткий вирок колишньому українському нардепу і екс-міністрові транспорту і зв’язку Миколі Рудьковському, обвинуваченому у нападі на посольство РФ у Києві в червні 2014 року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на “Інтерфакс”.

Loading...

“Призначити Рудьковському покарання у вигляді двох років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму”, – цитує видання вирок судді, який оголосили в Москві 9 грудня.

Наголошується, що згідно з вироком, екс-депутат визнаний винним у нападі на установу, яка користується міжнародним захистом, з метою ускладнення міжнародних відносин (ч. 2 ст. 360 КК РФ).

Також суд стягнув з екс-міністра України кошти: за цивільними позовами на користь Міністерства закордонних справ Росії – 5 млн 750 тис. рублів, а також на користь страхової компанії АТ “Согаз” – 8 млн 289 тис. рублів.

При цьому повідомляється, що прокурор у Москві попросив для Рудьковського покарання у вигляді 6 років колонії. Однак процес стосовно нього пройшов в особливому порядку – “без дослідження доказів, оскільки він повністю визнав провину і розкаявся у скоєному”.

“Суд з урахуванням пом’якшуючих обставин – часткового відшкодування Рудьковським матеріальні збитки у розмірі 2 млн рублів, наявності у нього на утриманні малолітніх дітей і позитивних характеристик, поведінки в період слідства і каяття – знайшов підстави для призначення йому покарання “нижче нижчого”, що передбачає його звинувачення”, – наголосили під час винесення вироку колишньому українському чиновнику.

Як відомо, Рудьковського затримали в Москві за те, що він облив фарбою і закидав яйцями посольство РФ у 2014 році. Суд відмовився випустити його під заставу в розмірі 10 мільйонів рублів.

4 грудня у Росії колишній нардеп і екс-міністр транспорту і зв’язку Микола Рудьковський визнав провину в нападі на посольство РФ у Києві. Про це він заявив під час судового засідання Московського міського суду.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Росії засудили хлопця за ролики в YouTube.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...