Google назвав найпопулярніші запити українців у 2019 році

Найпоширенішим запитом став «Гра престолів 8 сезон»

Google назвав найпопулярніші запити українців у 2019 році
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Пошуковий сервіс Google, який нещодавно оштрафували на 200 мільйонів доларів, оприлюднив найпопулярніші запити українців у році, що минає.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Google блог.

Так, найпоширенішим запитом став «Гра престолів 8 сезон»; на другому місті запит “Зеленський”, третю сходинку за популярністю серед українських користувачів посів запит «Юлія Началова».

Також українці шукали результати виборів в Україні, дебати кандидатів у президенти, новини про Анастасію Заворотнюк, серіал «Чорнобиль», Децл, конкурс «Євробачення 2019».

У категорії «Персона» українці найчастіше шукали Володимира Зеленського, Анастасію Заворотнюк та Петра Порошенка, а також про MARUV і Потапа.

Найбільше запитів щодо людей, померлих в 2019 році, було про Юлію Началову, реп-виконавця Децла і фешн-директора московського ЦУМу Аллу Вербер.

Серед фільмів найбільше запитів було у “Джокера”, історичної повісті «Захар Беркут» і нової стрічки Квентіна Тарантіно «Одного разу в Голлівуді».

«Купівлею року» в Україні став новий iPhone 11.

Багато запитів було з приводу понять «томос», «подагра», «формула Штайнмайера».

Часто шукали українці інформацію про валютний ринок та збої в роботі популярних соцмереж.

Нагадаємо, у Флориді (США) за допомогою Google Maps віднайшли рештки місцевого жителя який зник 7 листопада 1997 року та був оголошений безвісти відсутнім.

Джерело: Народна Правда