Нардеп вніс у Раду закон про скасування державної мови: скандальні подробиці

Член фракції «Слуга народу» Максим Бужанський заявив про внесення у Верховну раду законопроект про скасування закону про державну мову.

Нардеп вніс у Раду закон про скасування державної мови: скандальні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Максим Бужанський вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про визнання закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” таким, що втратив чинність “на базі нововиявлених обставин, зважаючи на рішення Венеціанської комісії“.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА про це нардеп Бужанський написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами народного депутата, чинний закон не має нічого спільного із захистом і розвитком української мови, а спрямований на дискримінацію носіїв інших мов, насамперед російської мови.

Депутат послався на рішення Венеціанської комісії і заявив, що скасування чинного закону дасть можливість написати новий.

“Упевнений, скасування закону про мову в чинній редакції, відкриє можливість для написання дійсно важливого документа. Новий закон відповідатиме інтересам нашої країни та європейським цінностям, про які так багато говорили автори попереднього закону”, — написав нардеп.

Така позиція народного депутата викликала гнівну реакцію на його пост у соцмережі. “А як бути з висновками нашого Конституційного суду, який сказав, що Закон нічого не порушує?”, “Суцільні емоції, нічим не підкріплені”, “Кейс Януковича нікого не навчив. Можемо повторити”, – пишуть коментатори.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський запевнив главу Російської Федерації, з яким зустрівся в рамках саміту нормандської четвірки, що українці добре говорять українською, російською мовами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...