“Нормандський формат” не допоміг: бойовики на Донбасі активізували видачу паспортів РФ

Бойовики скликали зустріч для активізації видачі паспортів

”Нормандський формат” не допоміг: бойовики на Донбасі активізували видачу паспортів РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На окупованому Донбасі 10 грудня почалося засідання так званого круглого столу «Підсумки і перспективи інтеграційних процесів Донбасу і Росії», мета якого прискорити видачу російських паспортів жителям окупованих територій.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили підконтрольні сепаратистам ЗМІ.

Loading...

У зборах беруть участь ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін, депутат Держдуми РФ, координатор інтеграційного комітету «Росія – Донбас» Андрій Козенко, та інші представники окупантів.

Одне з основних питань зустрічі – прискорення видачі російських паспортів жителями Донбасу. Засідання з таким порядком денним було скликано одразу після переговорів президента України Володимира Зеленського з главою РФ Володимиром Путіним, що пройшли в Парижі 9 грудня.

Нагадаємо, після рішення президента РФ Володимира Путіна спростити видачу російських паспортів жителям Донбасу, уряд Росії визнав українців і білорусів носіями російської мови і дозволив їм отримувати громадянство за спрощеною процедурою.

Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія пішла на видачу російських паспортів на Донбасі нібито через блокаду Києвом людей, які проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Також повідомлялося про те, що Канада не впускатиме жителів окупованого Донбасу, які отримали паспорт громадянина Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда