Побачивши дим, закрила двері та втекла: копи назвали винних в одеській пожежі

У поліції хочуть притягнути до відповідальності директора коледжу Любов Кочергу, а також одну з її підлеглих

Побачивши дим, закрила двері та втекла: копи назвали винних в одеській пожежі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Поліція оголосить підозри за фактом пожежі в одеському коледжі на Троїцькій одразу кільком особам. До відповідальності хочуть притягнути директора коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, а також одну з її підлеглих — завідуючу відділенням.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Думская з посиланням на свої джерела.

За інформацією видання, завідуюча відділенням могла запобігти масштабній пожежі, але запанікувала.

«Почалося все на третьому поверсі, в кабінеті 9 завідуючої відділенням, — розповів співрозмовник. — З ранку вона та інші керівники були на нараді у директора. Потім жінка підійшла до свого кабінету, відкрила двері і побачила дим. Дим йшов в подовжувача під підвіконням, до якого було підключено комп’ютер і принтер. Вона могла запобігти трагедії, витягнувши вилку з розетки, але замість цього просто замкнула двері на ключ і побігла шукати директора. Запанікувала. Злякалася відповідальності. Пошуки директора затягнулися, пожежної сигналізації в навчальному закладі не було, евакуацію ніхто не організовував. У деяких аудиторіях студентів навіть не сповістили про те, що відбувається».

В результаті вогонь поширився по будівлі надзвичайно швидко. Вже через 20 хвилин після задимлення, яке побачила завідуюча, полум’я охоплювало вже 700 квадратних метрів.

Зазначимо, станом на 10 грудня в результаті пожежі загинули 12 осіб. Один чоловік помер 4 грудня в лікарні. 7 грудня також у лікарні від отриманих травм помер командир відділення чергової зміни 6-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС України в Одеській області Сергій Шатохін. Тіла решти знайшли в ході операції по розбору конструкцій будівлі. Напередодні рятувальники вперше показали приміщення, де вмирали люди.

Джерело: Народна Правда