Путін пообіцяв Україні 25% знижки на газ, але за однієї умови

Знижки стосуватимуться промислових споживачів

Путін пообіцяв Україні 25% знижки на газ, але за однієї умови
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В ході переговорів між президентом України Володимиром Зеленським і головою Російської Федерації Володимиром Путіним в рамках саміту в нормандському форматі обговорювали новий контракт на поставку газу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Обозреватель.

Loading...

Володимир Зеленський заявив, що мова йде про нову угоду: “Вже не йдеться про контракт на один рік. Всі зняли це з обговорення. Тобто на скільки-то років. Я наполягав на 10 роках”.

Видання також зазначає, що Україна зняла питання про повернення 3 млрд доларів в обмін на еквівалент газом. “Наша позиція проста: ми готові взяти газом”, – сказав Зеленський.

Президент Російської Федерації Володимир Путін “натякнув” на те, що Україна може отримати 25% знижку на газ:

“Пам’ятаєте відомий дитячий віршик: “А у нас в квартирі газ. А у вас?” І у вас є. І буде. Але може бути набагато дешевше, якщо ми домовимося про спільну чесну роботу. Може бути дешевше на 25%, ніж сьогодні отримує кінцевий споживач. Насамперед, промисловий споживач. Тому що ціна газу для побутового споживача, для громадян, дотується”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося найважливіше, про що домовилися сторони в ході переговорів. Так, до 31 грудня Україна і Росія повинні провести обмін полоненими «всіх на всіх», а до кінця року повинні припинитися обстріли на Донбасі. В ході переговорів порушувалося питання виборів на Донбасі і закону про особливий статус регіону.

Джерело: Народна Правда