РФ готується до захоплення півдня України: екс-представник президента зробив страшну заяву

Залізничне сполучення з Кримом означає, що Росія готується до захоплення територій, підконтрольних Україні

РФ готується до захоплення півдня України: екс-представник президента зробив страшну заяву
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія готує наступ на південь материкової України.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву у коментарі Обозревателю зробив юрист-міжнародник, колишній представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

За його словами, наявність залізничного сполучення з Кримом означає, що Росія, а саме угруповання в Криму, готується для ривка на північ, для захоплення територій, підконтрольних Україні.

Бабин також додав, що “окупанти для того і споруджують залізничну гілку Кримського моста – щоб на півдні України мати не просто плацдарм агресії, а плацдарм агресії, який вони зможуть повністю забезпечувати залізничним транспортом, тобто нарощувати угруповання, постачати зброю і боєприпаси, пально-мастильні матеріали, військову техніку”.

Окремо він озвучив ще одну військову задачу, яку Росія вирішує шляхом організації залізничного сполучення з окупованим Кримом. Вона пов’язана з наявністю на півострові ядерної зброї:

“Згідно російським військовим алгоритмами, ядерні об’єкти забезпечуються залізничним транспортом. Автотранспортом або авіацією – у виняткових випадках. Їм потрібна залізнична гілка до місця, в якому будуть зберігатися боєголовки”, – сказав він.

Нагадаємо, окупанти повідомили про плани обмежити рух по мосту через Керченську протоку, на якому і так не спостерігається жвавого руху.

Джерело: Народна Правда
загрузка...