Український міністр поскаржився на маленьку зарплату та заговорив про звільнення

Українські міністри почали масово скаржитися на низьку зарплату

Український міністр поскаржився на маленьку зарплату та заговорив про звільнення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр юстиції Денис Малюська “підтримав” свого колегу – міністра економіки Тимофія Милованова і поскаржився, що його не влаштовує міністерська зарплата і він не виключає перехід на іншу роботу.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в інтерв’ю 24 каналу.

“У мене приблизно 17 тисяч гривень. Ну, навіть не 17, трохи менше. У них (заступників) теж десь в тому районі. Але це без премій. Я зараз якраз про це говорю. Посада заступника міністра – це певний репутаційний престиж. Потрібно шукати амбітних людей, які хочуть собі створити репутацію, людей, для яких це важливо. Тому він не буде брати хабарів, тому що це повністю суперечить ідеї потрапляння у владу. Це мотиватор. І, фактично, мій єдиний надійний мотиватор в кадровому підборі”, – заявив він.

Loading...

Він повідомив, що “ось останній місяць ми домовилися про надбавки”. І багато хто з міністрів їх отримали. У мене вже приблизно 29 тисяч гривень. Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить. Менше – це не довготривала історія працевлаштування. Четверо дітей, це потребує коштів “, – заявив він.

Малюська зазначив, що в уряді готові підвищити зарплату, і що це важливо і для міжнародних інвесторів. “Є консенсус всередині уряду. І більш того, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україні, постійно нас про це запитують. Адже розуміють, що уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе за рахунок чогось іншого. Це можуть бути тільки хабара або додаткові неформальні витрати під якісь зобов’язання. Ми так не працюємо. Відповідно, у нас немає іншого виходу, крім як підвищити заробітну плату “.

Нагадаємо, в Україні провели нове дослідження на ринку праці та з’ясували, які професії є найбільш високооплачуваними і хто отримує найвищі зарплати.

До слова, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що зарплати в Україні вже за сім років зможуть досягти рівня польських. За словами міністра, зараз вони зростають, хоча й набагато повільніше, ніж два-три місяці тому.

Джерело: Народна Правда
загрузка...