Вбивство Шеремета: брифінг міністра внутрішніх справ (онлайн-трансляція)

Аваков назвав головною причиною вбивства журналіста дестабілізацію соціально-політичної ситуації в державі

Вбивство Шеремета: брифінг міністра внутрішніх справ (онлайн-трансляція)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і начальник кримінальної поліції Євген Коваль дають прес-брифінг про хід розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета та затримань в четвер, 12 грудня, музиканта Андрія Антоненка і волонтера Юлії Кузьменко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, трансляцію забезпечує телеканал “Прямий”.

Виступаючи на прес-брифінгу, міністр внутрішніх справ заявив, що в розслідуванні справи про вбивство Павла Шеремета проведено величезний обсяг роботи і на даний час правоохоронні органи можуть оприлюднити певні дані по справі.

Зауважимо, що Аваков назвав головною причиною вбивства журналіста дестабілізацію соціально-політичної ситуації в державі.

Вбивство Шеремета: брифінг міністра внутрішніх справ (онлайн-трансляція)

Додамо, що по справі про вбивство журналіста Павла Шеремета фігурує ветеран війни на Донбасі Іван Вакуленко (в доповіді Євгена Коваля він фігурує як “Ваня” – Ред.), якого після повістки на допит знайшли мертвим за дивних обставинах.

Вакуленко отримав 16 жовтня повістку на призначений на 21 жовтня допит у справі Шеремета, а 18 жовтня сестра ветерана знайшла його тіло з раною голови.

Журналісти висловили сумніви, що Вакуленко покінчив життя самогубством, як про це говорять у поліції. Зокрема, стверджує видання, помпова зброя, з якої нібито застрелився ветеран, стояла притуленою до стіни, а гільза після пострілу виявилася викинута, що неможливо без його перезарядки. Поліція, зі слів очевидців, певний час нібито без понятих перебувала на місці смерті Вакуленка.

Також в мережі назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Юлія Кузьменко (лікар, волонтер), Андрій Антоненко (музикант, доброволець), Петро Киян (доброволець із м. Заліщики Тернопільської обл), Яна Дугарь (медична сестра одного з парашутно-десантних батальйонів 25 бригади ДШВ ЗС).

Вбивство Шеремета: брифінг міністра внутрішніх справ (онлайн-трансляція)

Нагадаємо, 12 грудня Національна поліція за згодою Генпрокуратури затримала та оголошує підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. В соцмережах повідомляють, що ймовірно  затримані – лідер групи Riffmaster Андрій Антоненко і відомий лікар і волонтер Юлія Кузьменко.

Нагадаємо також, нещодавно учасник АТО Владислав Грищенко, якого підозрюють у замаху на вбивство в Івано-Франківській області, заявив, що слідство пропонувало йому визнати себе винним у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Нагадаємо також, 6 листопада у Києві затримали ветерана АТО Інну  Грищенко (позивний «Пума»), жінку відправили під арешт.

Джерело: Народна Правда