Коли продадуть ПриватБанк: названо терміни

Держава розробила стратегію приватизації державних банків

Коли продадуть ПриватБанк: названо терміни
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що націоналізований ПриватБанк можуть продати за 3 роки. Саме такий термін передбачено стратегією роботи з чотирма банками, які зараз перебувають у державній власності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  Маркарова сказала в інтерв’ю виданню НВ Бізнес.

Loading...

За словами міністра, стратегії роботи з банками передбачають входження інвесторів у капітал і повернення банків в комерційний сектор.

“Першими підуть банки, які стали нашими не тому, що були створені державою, а тому, що держава була змушена втрутитися в ситуацію. Укргазбанк ми вже продаємо: в цьому році у нього зайде IFC, а далі ми разом будемо шукати стратегічного інвестора”, – повідомила Маркарова.

За її словами, для ПриватБанку стоїть завдання за три роки здійснити повний вихід держави з капіталу. “Але щоб комусь щось продати треба, щоб хтось це купував”, – додала вона.

Як стало відомо, Кабінет міністрів України подав до Верховної Ради законопроект про неповернення націоналізованого ПриватБанку колишньому власнику  – українському олігарху Ігорю Коломойському.

Нагадаємо, Україна переписала 100% акцій ПриватБанку з Міністерства фінансів на Кабінет міністрів. Очевидно, такий крок зроблено як запасний варіант, якщо на вирішальному засіданні щодо націоналізації 19 грудня Шостий апеляційний суд Києва ухвалить рішення не на користь держави.

Раніше генеральний прокурор України Руслан Рябошапка повідомив, що кримінальні провадження, що стосуються можливих розкрадань, скоєних колишніми власниками ПриватБанку, передано для розслідування в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

Джерело: Народна Правда
загрузка...