Немає доказів: мати Шеремета прокоментувала брифінг МВС про розслідування вбивства

Найстрашніше - щоб не постраждали невинні люди, - мати Шеремета

Немає доказів: мати Шеремета прокоментувала брифінг МВС про розслідування вбивства
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мати вбитого журналіста Павла Шеремета, Людмила Станіславівна, розповіла, що думає з приводу нових фактів у розслідуванні вбивства її сина.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Страна.

Loading...

“Ну, озвучили. Значить, все-таки є воля президента на те, щоб розслідувати цю справу. Це вже вселяє якісь надії. Але ці виконавці… Винні вони чи ні, про це тільки суд вже зможе сказати. А про замовників взагалі мови не йшло. Тому не знаю… я, звичайно, бажаю, щоб і силові структури, і президент все-таки показали українському народові, що вони здатні захистити кожного українця від свавілля. А те, що я почула… я ніби доторкнулась до чогось огидного. Така брудна мова…”, – поділилася враженнями жінка.

Мати Шеремета уточнила, що говорить про записи розмов.

“І ці люди ж працювали десь з кимось. Таке у мене огидне відчуття, що є взагалі такі люди. Я не пов’язую це зі своїм сином, бо немає доказів поки що ніяких. Це повинні вирішувати правоохоронні органи”, – вважає Людмила Станіславівна.

Журналісти запитали, що підказує її материнське серце.

“Знаєте, моє материнське серце вже… Далеко не тут. Мого сина немає. Що моє материнське серце повинно підказувати? Моє материнське серце вже розстріляли”, – відповіла мати Шеремета.

Вона наголосила, що для неї найважливіше, щоб не постраждали невинні люди та додала, що не може сказати, що оприлюднені факти є для неї переконливими.

“Я просто слухала. Головне, щоб їх ці докази задовольняли. Але найстрашніше – щоб не постраждали невинні люди. Мені це не байдуже. Я вдячна президенту, що він почав все-таки проводити і закінчувати це розслідування, і що він сам присутній при цьому. І що цей процес відкритий для громадськості, журналістів. За це Зеленському великий респект”, – сказала вона.

А тим часом глава МВС Арсен Аваков в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що під час брифінгу 12 грудня було оприлюднено лише 10% від встановлених слідством фактів у справі вбивства журналіста Павла Шеремета влітку 2016 року.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...