Вбивство Шеремета: медсестру Яну Дугарь відправили під домашній арешт

Запобіжний захід обрав Печерський суд

Вбивство Шеремета: медсестру Яну Дугарь відправили під домашній арешт
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Печерський районний суд 13 грудня обрав запобіжний захід для Яни Дугарь, яку підозрюють у справі про вбивство Павла Шеремета.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, її відправили під цілодобовий домашній арешт до 8 лютого 2020 року.

Loading...

Сьогодні також обирають запобіжний захід для Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка. Засідання по Антоненку призначено на 15:30.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в результаті вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми.

Восени 2019 року в Івано-Франківську та Києві було заарештовано подружжя екс-військові — Владислав і Інна Грищенки (позивні: «Буча» і «Пума»). Вони були затримані за звинуваченням у замаху на вбивство чоловіка в Косово. Деякі українські ЗМІ повідомляли, що Грищенки могли фігурувати в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

12 грудня в Національній поліції назвали підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета:

  • медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь,
  • лікар і волонтер Юлія Кузьменко,
  • музикант і доброволець Андрій Антоненко,
  • Владислав та Інна Грищенко.

Раніше відомий адвокат Масі Найєм заявив, що не буде захищати підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка. Причина, по якій компанія не буде представляти інтереси підозрюваних — Павло Шеремет був другом Масі Найєма (Сторона може виступати зацікавленою особою).

Потім Масі Найєм додав, що не вірить в мотив вбивства Шеремета: “Мені здається, що при наявності гарної доказової бази не стали б перші особи держави тиснути своїм авторитетом на думку суспільства. Вони б просто показали переконливі докази”

Зазначимо, серед п’яти осіб, яких слідство назвало підозрюваними у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, є медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, однак в мережі з’явився документ, який доводить її непричетність до злочину.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...