Дієтологи розповіли, як їсти солодке та худнути

Мед корисний, як мінімум, тим, що він здатний замінити цукор

Дієтологи розповіли, як їсти солодке та худнути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Щоб виглядати “на всі сто”, перш за все необхідно розпрощатися із зайвими кілограмами. Величезна кількість всіляких дієт вимагають не тільки надзвичайної сили волі, а й загрожують спустошенням гаманця. Тому вчені шукають все нові і нові методи боротьби із зайвою вагою і нещодавно прийшли до несподіваного висновку: схуднути допоможе… мед.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише“Русский еврей”.

Одним з таких способів схуднення, згідно нового дослідження, є вживання в їжу продуктів – спалювачів жиру, а саме меду. Кажуть, його потрібно додати в теплу воду і вживати  напій щоранку.

По-перше, мед корисний хоча б тим, що він здатний замінити цукор, який, як відомо, завдає багато шкоди здоров’ю людини. Заміна цукру медом не впливає на смакові якості продуктів, при цьому рівень глюкози в крові зменшується.

По-друге, на думку фахівців, мед запобігає розвитку серцево-судинних захворювань. Відомо, що він сприяє швидкому розщепленню жирів, а отже, і зниженню ваги і навантаження на серце. Крім того, регулярне вживання меду в розумних кількостях призводить до нормалізації холестерину, а якщо поєднувати його з лимоном і імбиром, то мед стає ще і незамінним продуктом для підтримки імунітету.

І пам’ятайте, продукти-спалювачі жиру дійсно вірні помічники в боротьбі із зайвою вагою, однак не треба забувати, що жоден продукт харчування не позбавить від жирових відкладень без збалансованого раціону і достатнього фізичного навантаження.

До речі, ще грецький філософ Афенаус стверджував, що людина, яка кожен день з’їдає ложку меду, ніколи не буде хворіти. Завдяки тому, що мед заспокійливо діє на організм, з давніх-давен він є відмінним ліками боротьби з мігренню і навіть здатний послабити неприємні симптоми прояву нетравлення  шлунку.

До слова, раніше дієтолог дала 10 порад, які зроблять схуднення ефективним та безпечним.

Джерело: Народна Правда