Готується новий обмін полоненими на Донбасі: названо терміни

Формула обміну буде визначена після роботи контактної групи 18 грудня

Готується новий обмін полоненими на Донбасі: названо терміни
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За підсумками роботи тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі, засідання якої призначене на 18 грудня, буде визначена формула нового обміну полоненими.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на lb.ua, таку заяву зробив представник України в політичній підгрупі Олексій Резніков.

“Моя колега, адвокат-юрист Валерія Лутковська, повинна буде фіналізувати цю історію. І це буде важка місія”, – сказав він.

Резніков наголосив, що Україна у питанні обміну полоненими дотримується американського та ізраїльського принципу, коли кожен український солдат або в’язень цінніший, “ніж сто чужих”.

“Базова ініціатива української делегації була такою: головне – віддайте всіх наших. Ну і заберіть всіх своїх. Ми з цим згодні, причому навіть не будемо сперечатися про домірність обміну – кого більше чи менше, – нам важливі наші люди”, – пояснив Резніков.

За його словами, провести обмін полоненими до кінця року – важке завдання, проте цілком реальне.

Нагадаємо, у “ДНР” прокоментували підсумки саміту в Парижі, де напередодні Україна і Росія домовилися обміняти полонених “всіх на всіх” до 31 грудня – незважаючи на те, що на саміті звучала формула “всіх на всіх”, в “ДНР” кажуть, що планується обмін за формулою “88 на 53”.

Джерело: Народна Правда