Медики назвали найкорисніший морський делікатес

Тунець містить всі важливі амінокислоти для підтримки здоров'я організму

Медики назвали найкорисніший морський делікатес
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи розповіли, який морський продукт є найкориснішим. За їх словами, тунець містить всі важливі амінокислоти для підтримки здоров’я організму.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання «Актуальные новости».

Відзначається, що тунець швидко засвоюються, в зв’язку з цим його можна вживати в будь-який час протягом дня. Продукт має приємний смак, він сподобається навіть дітям, які не завжди хочуть їсти рибу. Тунець можна використовувати в салатах, а також як самостійну страву.

Loading...

Що стосується користі, то вона полягає в тому, що даний морепродукт містить вітаміни груп B, D, E, K. У комплексі все це позитивно позначається на імунній системі і працездатності головного мозку. Результати недавно проведених досліджень показали, що морепродукти дуже корисні для здоров’я, а тунець – кращий спосіб підвищити гемоглобін. Крім цього, риба допомагає знизити холестерин.

У той же час дієтологи попереджають про те, що не можна їсти тунець у великій кількості. У тиждень можна вживати максимум три порції.

Нагадаємо, постійне вживання продуктів, багатих калієм, серед яких банани, риба, м’ясо птиці та молочні продукти, може зменшити ризик розвитку інсульту на 21 відсоток, а також знизити ризик серцевих захворювань.

Раніше американські кардіологи  дійшли висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вища, аніж у інших.

Також лікарі назвали “золоті” правила для здоров’я серця і довголіття. Ризик виникнення серцево-судинних захворювань можна знизити, якщо забути про паління, займатися спортом, відмовитися від жирної їжі, віддаючи перевагу овочам, фруктам і рибі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...