Пожежа в Одесі: СБУ зробила сенсаційну заяву про трагедію

Керівники ДСНС намагалися приховати документацію з результатами перевірки

Пожежа в Одесі: СБУ зробила сенсаційну заяву про трагедію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Головному Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій окремі керівники мали намір приховати і знищити документацію про проведену перевірку в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня спалахнула пожежа, яка забрала 16 життів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу СБУ.

Loading...

Зазначається, що документи, які намагалися приховати, стосуються перевірки протипожежного стану і дозволу на експлуатацію приміщень Одеського коледжу.

СБУ розпочала вилучення матеріалів, що підтверджують причетність до протиправної діяльності чиновників ДСНС.

Керівники ДСНС проходять перевірку на предмет неналежного виконання службових обов’язків і використання службового становища всупереч інтересам служби. Попередня кваліфікація – ч. 2 ст. 367 КК (службова недбалість).

Нагадаємо, раніше у мережі опублікували фото приміщень будинку Асвадурова на Троїцькій в Одесі після смертельної пожежі.

Нагадаємо також, в Одеській ОДА підписано розпорядження про виділення близько 3 мільйонів гривень з резервного фонду постраждалим і членам сімей загиблих під час пожежі в коледжі. Планується виплатити по 50 тисяч гривень постраждалим і 120 тисяч гривень сім’ї кожного загиблого.

Джерело: Народна Правда
загрузка...