Субсидії в Україні: у Кабміні розповіли, хто отримає виплати

Середній розмір субсидії в листопаді склав майже 800 грн на одну людину або майже 1200 грн на одну сім'ю

Субсидії в Україні: у Кабміні розповіли, хто отримає виплати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Середній розмір субсидії в листопаді 2019 року склав близько 800 грн, а загальна кількість одержувачів допомоги від держави перевищила 3 млн домогосподарств.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в п’ятницю, 13 грудня, під час брифінгу повідомив заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко.

Зараз відбувається процедура виплати субсидій і пільг, в тому числі і в грошовій, готівковій формі. Середній розмір субсидії в листопаді склав майже 800 грн [на одну людину] або майже 1200 грн на одну сім’ю“, – сказав він на брифінгу.

За словами Музиченка, зараз сума підтримки субсидіантів більша, ніж пільговиків.

Ми можемо сказати, що отримувати субсидію вигідніше, розмір підтримки більше, ніж громадян, які користуються пільгами”, – додав заступник міністра.

Музиченко зазначив, що на сьогоднішній день платіжки приходять в повному обсязі щодо нарахованих і спожитих послуг. Про розміри субсидій та пільг громадян інформуватимуть в SMS.

Нагадаємо, у листопаді поточного року субсидії в Україні отримувало близько 3 млн домогосподарств, а середній розмір виплат склав майже 1,2 тис грн. Зараз 95% субсидіантів в Україні отримують виплати у готівковій формі.

Нагадаємо також, в Україні істотно зменшився розмір субсидій, що надаються на оплату житлово-комунальних послуг українським домогосподарствам. Розмір допомоги від держави  зменшився на 8, 7%, в гривневому еквіваленті – 492,1 грн.

До слова, в Україні пройде верифікація субсидій – перевірка інформації, яка вже міститься в ряді реєстрів і баз даних може відбуватися і без відома громадян.

Джерело: Народна Правда