Збірна України з хокею розгромила поляків на чемпіонаті світу

Національна команда України з хокею переграла в Києві збірну Польщі.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Українські хокеїсти виявилися сильнішими польських.

Loading...

Збірна України U-20 з хокею перемогла національну команду Польщі (3:0) в матчі другого туру чемпіонату світу в дивізіоні IB, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Світова першість проходить в Києві.

Олександр Пересунько вивів українців вперед на 6-й хвилині матчу. У другій двадцятихвилинці команди не відзначилися результативними діями.

На початку третього періоду Дмитро Даниленко подвоїв перевагу українців. Перед фінальною сиреною Пересунько реалізував буліт, встановивши на табло остаточний рахунок матчу 3:0 на користь України.

Україна U-20 набрала перші очки на світовій першості. У першому турі українська молодіжка поступилася одноліткам з Угорщини (1:5).

В інших матчах сьогоднішнього ігрового дня Франція обіграла Італію (4:1), Угорщина перемогла Естонію (4:2).

Завтра, 15 грудня, Україна U-20 зіграє проти Франції. Початок поєдинку о 20:00.

Чемпіонат світу U-20. Дивізіон IB. 2-й тур

Польща U-20 – Україна U-20 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1. Пересунько (Морозов, Матусевич), 5:44, 0:2. Даниленко (Морозов, Васильєв), 44:32, 0:3. Пересунько, 56:15.

Збірна України “золотим складом” посіла 4-е місце на Кубку світу з біатлону.

Українка Дар’я Снігур дійшла до фіналу престижного турніру в Дубаї.

Українець Олександр Усик і британець Ентоні Джошуа зобов’язані зустрітися в рингу.

Джерело: Народна Правда