Названо «солодку» причину появи безсоння

Безсоння розвивається частіше, коли в раціоні переважають рафіновані вуглеводи з підвищеним вмістом цукру

Названо «солодку» причину появи безсоння
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Приблизно кожна третя доросла людина страждає від безсоння. Як з’ясували вчені, однією з його причин може виявитися цукор.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в дослідженні американських вчених, опублікованому в The American Journal of Clinical Nutrition.

Наукова робота показала, що вміст в раціоні великої кількості рафінованих (очищених) вуглеводів – білого хліба, газованих напоїв, доданих цукрів і очищених злаків – збільшує ймовірність розвитку безсоння.

Loading...

«Для лікування безсоння часто використовують когнітивно-поведінкову терапію або ліки, але вони можуть бути дорогими або мати побічні ефекти. Виявивши інші чинники, що призводять до безсоння, ми можемо виявити прості і недорогі втручання з меншою кількістю потенційних побічних ефектів», – розповів Джеймс Гангвіш (James Gangwisch) з Колумбійського університету, провідний автор дослідження.

Згідно з отриманими даними, безсоння розвивалося частіше, коли в раціоні переважали рафіновані вуглеводи. Особливо це стосувалося доданих цукрів і очищених злаків. Справа в тому, що рафіновані вуглеводи мають більш високий глікемічний індекс і викликають різкий стрибок рівня цукру в крові.

«Коли рівень цукру в крові швидко підвищується, ваш організм реагує, виробляючи інсулін, і в результаті зниження рівня цукру в крові призводить до викиду гормонів, таких як адреналін і кортизол, які можуть порушувати сон», – пояснив Гангвіш.

І, навпаки, жінки, що з’їдають більшу кількість нерафінованих вуглеводів (овочів, клітковини і цілісних фруктів), рідше мали проблеми зі сном.

«Цілісні фрукти містять цукор, але клітковина в них уповільнює швидкість засвоєння, що допомагає запобігти сплескам цукру в крові», – зазначив Гангвіш.

Оскільки у більшості людей, а не тільки у жінок в постменопаузі, відбувається швидке підвищення рівня цукру в крові після вживання рафінованих вуглеводів, автори припускають, що отримані результати можна поширити і на інші групи.

Нагадаємо, цукор називають “дозволеним наркотиком” нашого часу. Багато людей вживають його у надмірних кількостях та не мислять свого життя без цукерок та тістечок. Разом із тим, цукор здатен завдати організму людини чималої шкоди.

Додамо, що дієтологи з Копенгагенського університету дійшли висновку, що надмірне вживання цукру негативно впливає на кровоносну систему і може призвести до порушення роботи внутрішніх органів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...