“Слуги народу” почали жалітися на погрози: що відбувається

Арахамія пов'язав напади на депутатів з тиском через земельну реформу

”Слуги народу” почали жалітися на погрози: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Голова фракції політичної партії “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія повідомив, що правоохоронні органи попередили про можливі напади на депутатів від партії на цьому тижні. Таку заяву він зробив, коментуючи питання, що винесені на засідання фракції, і напад на  депутата від “Слуги народу” Михайла Ананченка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він сказав під час брифінгу для журналістів у понеділок, 16 грудня.

Loading...

Відповідаючи на питання, які на сьогоднішньому засіданні фракції “Слуга народу” будуть розглядатися питання, Арахамія повідомив, що йдеться, переважно, про ринок землі. Він зазначив, що протягом майже всього часу, поки розглядається це питання, відбуваються різні мітинги.

“Вони мають трохи активовану фазу, трохи деактивовано фазу. На цьому тижні, у нас є інформація, буде активована фаза, дуже агресивна фаза, – зазначив депутат.  – Правоохоронні органи нас попередили, що ці напади можуть тривати на цьому тижні, тобто люди хочуть залякати народних депутатів, щоб вони, фактично, не прийшли в зал, коли буде голосування, змінили свою думку і не голосували”.

Заступник глави фракції Олександр Корнієнко, в свою чергу, заявив, що політична сила “Слуга народу” має намір звернутися до правоохоронних органів з проханням ретельно розслідувати напади на народних депутатів однойменної фракції.

“Це вже входить в систему. І ми хочемо звернутися до правоохоронних органів з проханням ретельніше ці всі випадки розслідувати і, можливо, є якийсь зв’язок між усіма цими нападами – і в стінах Верховної Ради, на жаль, і просто на територіях областей , там, де знаходяться наші депутати “, – сказав Корнієнко на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту.

Він також зазначив, що “Поширюється негативна кампанія тиску на депутатів щодо земельної реформи” .

“Я не думаю, що комусь із депутатів було б приємно в свою громадську приймальню отримати труну, похоронний вінок або КамАЗ землі … Зрозуміло, що мета цієї кампанії – залякати депутатів, щоб вони навіть не думали робити ті реформи, які ми запланували, і які ми обов’язково зробимо “, – сказав Корнієнко.

Нагадаємо, раніше  у Верховній Раді сталася чергова бійка, на цей раз у бійці брали участь «свободівці» та «Слуги народу». Після бійки народний депутат від «Слуги народу» Андрій Богданець був госпіталізований.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...