Справа Шеремета: адвокат Кузьменко зробив важливу заяву

Юлія Кузьменко не була знайома з Яною Дугар, Владиславом і Інною Грищенко, які, за матеріалами справи, є її спільниками.

Справа Шеремета: адвокат Кузьменко зробив важливу заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини

Влад Добош, адвокат підозрюваної у вбивстві Павла Шеремета Юлії Кузьменко заявив, що його підзахисна на момент підриву журналіста 20 липня 2016 не була знайома з Яною Дугар, Владиславом та Інною Грищенко, які, за матеріалами справи, є її спільниками.

А з музикантом Андрієм Антоненко (Рифмастер) вона бачилася всього кілька разів у волонтерській роботі, після того, як з ним познайомилася в соцмережі в 2016 році. В той же час матеріали кримінального провадження припускають, що їх знайомство почалося задовго до підриву Шеремета.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на соцмережі адвоката.

“…Відповідно до тієї підозри вони мали були один одного знати задовго до підриву Шеремета 20 липня 2016 року. А тепер увага!

Юля Кузьменко Яну Дугар перший раз побачила під час обшуку у Грищенко Ірини (Пуми) десь півтора-два місяці тому. Поліція знає коли це точно було, може перевірити. Тобто у вересні-жовтні 2019 року. До речі з сім’єю Грищенко (Пумою і Бучею) Юля познайомилася лише рік тому, наскільки пам’ятає, влітку 2018 року.

“Антоненко А. С. (Рифмастер) взагалі незнайомий з Яною Дугар. Юля Кузьменко познайомилася з Рифмастером у 2016 році місяць точно не пам’ятає, але було холодно, коли стала свідком ДТП під час якого таксист збив жінку і дитину Рифмастера, вона про це написала в фейсбук і через деякий час в месенджерах їй написав якийсь Антоненко, сказав що це була його дружина і дитина і чи вона зможе виступити свідком. І побачила його вперше в поліції, куди її запросив до речі Герман Приступа по телефону, щоб вона виступила свідком у ДТП. Після того довго Юля не бачила Рифмастера, і ще кілька разів зустрілися по волонтерській роботі. І все! Так хто кого шукав?” – написав адвокат і додав, що все це буде викладено офіційно в протоколі допиту, як Юлії Кузьменко, так і свідків.

Також за словами адвоката, у нього є докази листування Юлії Кузьменко у соцмережі з подругою 19 липня 2016 року – за матеріалами слідства у цей день телефон підозрюваної був неактивним.

Також захисник Кузьменко в наступному пості в соціальній мережі заявив, що йому поки не вдається отримати матеріали кримінальної справи для ознайомлення, оскільки “старшого слідчого Бирко Василя Анатолійовича, який підписав підозра, на місці немає і тиждень не буде”.

“Запропонував мені скласти клопотання через канцелярію. Ні-ні, не прокотить! Особисто слідчому під розпис хочу! В групі є ще вагон слідчих! Визначають кого мені прислати. Подивлюся, як швидко дадуть матеріали на ознайомлення! Хочу сьогодні, прямо негайно! У такій резонансній справі приходьте завтра чи потім не прокотить! Чекаю!” – написав у соцмережі Влад Добош.

Справа Шеремета: адвокат Кузьменко зробив важливу заяву

Справа Шеремета: адвокат Кузьменко зробив важливу заяву

Так само адвокат заявив, що на фото, яке показував глава МВС Арсен Аваков, зовсім не його підзахисна, так як там дівчина в шортах, а Кузьменко, за його словами, в шортах ніколи не ходила.

Справа Шеремета: адвокат Кузьменко зробив важливу заяву

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр МВС Арсен Аваков зробив зізнання у справі вбивства Шеремета.

Джерело: Народна Правда
загрузка...