Свідків у справі Шеремета почали залякувати: адвокат зробив тривожну заяву

Адвокат Дугар просить не викладати інформацію про неї у відкритий доступ

Свідків у справі Шеремета почали залякувати: адвокат зробив тривожну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З’явилася інформація, що свідків у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, які можуть підтвердити невинуватість підозрюваних, почали залякувати.

Зокрема, адвокат однієї з підозрюваних, Яни Дугар, у Facebook закликав свідків не викладати інформацію у загальний доступ, адже є факти залякування свідків.

Loading...

“Друзі не викладайте у відкритий доступ інформацію, кого, коли Яна лікувала, з ким була і т.д. Деяких свідків почали залякувати. Не робіть шкоди справі”, – закликав адвокат.

За словами Коломійця, існує достатня кількість доказів непричетності Дугар до вбивства Шеремета, і залишається лише правильно їх задокументувати.

“Ні Юлю, ні Ріфмастера, ні Яну раніше місяця не випустять (або через апеляцію, або клопотання про зміну запобіжного), слідчі і прокурори раніше не будуть подавати від себе клопотання про зміну запобіжного. Але можуть активно перешкоджати збирати докази вчинення ними злочину передбаченого ч.2 ст. 372 КК (притягнення завідомо невинної до відповідальності), а саме це ми, як захист, повинні робити і робимо”, – пояснив юрист.

Свідків у справі Шеремета почали залякувати: адвокат зробив тривожну заяву

Раніше повідомлялося, що Олена Шевцова – волонтер та герой України пропонувала взяти військового і музиканта Андрія Антоненка (Riffmaster), якого підозрюють у організації вбивства журналіста Павла Шеремета, на поруки адже не вірить у його причетність до злочину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...