Заготовлені рішення: герой України заступилася за Андрія Антоненка

Олена Шевцова не вірить, що Антоненко міг організувати злочинне угруповання з лікаря і військового медика

Заготовлені рішення: герой України заступилася за Андрія Антоненка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Олена Шевцова – волонтер та герой України пропонувала взяти військового і музиканта Андрія Антоненка (Riffmaster), якого підозрюють у організації вбивства журналіста Павла Шеремета, на поруки адже не вірить у його причетність до злочину.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

Loading...

“Я давно знаю Андрія. В душі він такий “рокер”. Він, мабуть, не може нормально організувати навіть свій робочий день”, – розповіла Шевцова.

За її словами, сама думка, що Антоненко міг організувати злочинне угруповання з лікаря і військового медика “звучить досить дивно”. Шевцова додала, що позитивно ставиться до розслідування злочинів в Україні, проте не варто забувати про основні правові принципи.

“Але є і презумпція невинуватості. Те, що я побачила на суді – це були якісь уже заготовлені рішення, адвокату там можна було просто не виступати”, – поділилася враженнями волонтер.

Нагадаємо, раніше адвокат підозрюваної в закладанні вибухівки під авто журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Владислав Добош заявив, що його підзахисна не була знайома з Яною Дугар і Андрієм Антоненком щонайменше до осені 2016 року, а з сім’єю Грищенків — до літа 2018 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...