Названо головну причину смертельної пожежі в Одеському коледжі

Пожежа почалася у кабінеті №9

Названо головну причину смертельної пожежі в Одеському коледжі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За попередніми висновками, пожежа в одеському коледжі сталася через несправність електропроводки або побутових електроприладів.

Про це заявив начальник поліції Одеської області Олег Бех, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна.

Інші версії виникнення пожежі – підпал і необережне поводження з вогнем, вважаються недійсними.

Як встановили у ДСНС, пожежа почалася в кабінеті №9, розташованому на 3-му поверсі коледжу.

“За характерними ознаками і за вилученими з місця події предметами, попередньо можна повідомити, що займання сталося через несправність електропроводки або побутових електроприладів”, – зазначив Олег Бех.

Він додав, що остаточний висновок щодо причин пожежі буде зроблений після висновків експертів з Києва, які 17 грудна прибули до Одеси.

За словами Беха, станом на ранок 17 грудня, родичам загиблих ще не віддали 11 тіл – чекають на результати молекулярно-генетичної експертизи.

“Ми на сьогоднішній день за прикметами, одягом, за зовнішніми ознаками все встановили і розуміємо, хто ці люди. До кінця тижня, думаю, будуть вже проміжні результати молекулярно-генетичної експертизи. І десь з наступного тижня почнемо працювати з родичами, щоб видати тіла близьких, які загинули під час пожежі”, – резюмував начальник поліції Одеської області.

Пожежа на Троїцькій в Одесі обірвала 16 людських життів, знищила пам’ятник архітектури (прибутковий будинок Асвадурова, 1914 рік) і завдала непоправної шкоди науці.

Напередодні в СБУ повідомили, що в ДСНС деякі керівники мали намір приховати і знищити документацію про проведену перевірку в Одеському коледжі на Троїцькій.

Джерело: Народна Правда