Рада прийняла закон про “Пласт”: що потрібно знати

Закон стосується як пластових, так і скаутських громадських об'єднань

Рада прийняла закон про “Пласт”: що потрібно знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У вівторок, 17 грудня, Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №0976 про державну підтримку Національної скаутської організації «Пласт», пропозиції до якого вносив президент України Володимир Зеленський.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна, свої голоси за цей законопроект віддали 316 народних обранців.

Loading...

Доопрацьований закон стосується як пластових, так і скаутських громадських об’єднань, його назва – «Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху».

Документ містить визначення скаутського руху, пластового і скаутського методів, пластової, скаутської освітньої (навчальної) програми, пластових, скаутських громадських об’єднань.

Згідно з документом, пластові та скаутські громадські об’єднання, за їх бажанням можуть бути залученими до реалізації державних та місцевих програм.

При цьому, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування мають надавати матеріальну, фінансову, інформаційну, консультаційну підтримку діяльності пластових, скаутських громадських об’єднань. Витрати на них мають закладатися до державного та місцевих бюджетів.

Крім того, центральні органи виконавчої влади мають сприяти розвитку пластового, скаутського руху за межами України і створенню та функціонуванню за межами України інфраструктури пластового, скаутського руху, в якій освіта і виховання здійснюються українською мовою або вивчається українська мова.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський ініціював внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади.

Джерело: Народна Правда
загрузка...