Ракета SpaceX успішно вивела в космос супутник, а ось на землі сталася біда

SpaceX планувала спіймати половинки обтічника за допомогою спеціальних судів Ms. Tree і М s. Chief

Ракета SpaceX успішно вивела в космос супутник, а ось на землі сталася біда
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

Компанія SpaceX Ілона Маска успішно запустила ракету-носій Falcon 9, але упустила стулки головного обтічника ракети.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА SpaceX вивела на геостаціонарну орбіту японсько-сінгапурський телекомунікаційний супутник JCSat-18/Kacific-1, який необхідний для надання послуг широкосмугового доступу до мережі інтернет в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Перший багаторазовий щабель після відділення від ракети Falcon 9 здійснив успішну керовану посадку на плавучу платформу Of Course I Still Love You в 650 км від узбережжя штату Флорида в Атлантиці.

При цьому рятувальні кораблі Ms. Tree і Мѕ. Chief не зловили у надводні мережі стулки головного обтічника ракети Falcon 9 після її запуску: “Ms. Tree і Мѕ. Chief трохи не встигли зловити половинки обтічника. Команда працює над тим, щоб відновити їх для можливого використання при майбутньому запуску”.

Зазначимо, SpaceX в цей раз планувала зловити дві половинки обтічника, які після відділення від ракети над Атлантикою спускалися на парашутах, за допомогою спеціальних судів Ms. Tree і Мѕ. Chief.

Ракета SpaceX успішно вивела в космос супутник, а ось на землі сталася біда

Як повідомлялося раніше, NASA хоче встановити зовні Міжнародної космічної станції «готель» RiTS (Robotic Tool Stowage) для пристроїв RELL (Robotic External Leak Locators).

Джерело: Народна Правда