Зеленський заявив про нові домовленості щодо газу

Південний газовий коридор - проект з доставки азербайджанського газу в Європу

Зеленський заявив про нові домовленості щодо газу
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Президент Володимир Зеленський, який напередодні відбув з робочим візитом до Азербайджану, повідомив, що Україна підтримує Південний газотранспортний коридор.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне повідомлення розміщено на офіційному Telegram-каналі Зеленського.

Loading...

“Ми домовилися вивчити можливості його розширення”, – зауважив Зеленський за підсумками зустрічі з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Він також додав, що це важливо для диверсифікації поставок газу європейським споживачам.

За словами Зеленського, слід використовувати унікальний транзитний потенціал обох країн та розвивати інфраструктуру для цього.

Український президент також нагадав, що днями відзначається декада успішної діяльності в Україні компанії SOCAR: “Ми будемо всебічно сприяти її роботі щодо постачання нафти та газу, видобутку газу в Україні та інших взаємовигідних проектів”.

Довідка:

Південний газовий коридор – проект з доставки азербайджанського газу в Європу в обхід України. Його створення передбачає розширення Південнокавказького газопроводу (Баку – Тбілісі – Ерзурум), а також будівництво в Туреччині Трансанатолійського газопроводу TANAP і його продовження в Європі.

Зеленський заявив про нові домовленості щодо газу

Як повідомлялося раніше, «Нафтогаз» подав в суд на уряд України з вимогою скасувати ліцензію на розробку родовища, яку нібито незаконно на 50 років дали американської компанії Ukrainian Energy.

Джерело: Народна Правда
загрузка...