Аномальне тепло в Україні: у Львові раптово розквітли дерева

Неприродне тепло запустило весняні процеси

Аномальне тепло в Україні: у Львові раптово розквітли дерева
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

В Україні встановилася аномально тепла для грудня погода, подекуди повітря прогрівається до плюс 16 градусів, у Львові навіть помітили квітучі дерева.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook розповіла користувач Євгенія Полікарпова, додавши фото.

“17 грудня. Львів… Калина ароматна повністю розквітла. Магнолія має бутони 2 см. Ліщина пустила “сережки”. Яблука немов свіжі висять на дереві. Весняний процес пішов. На бджіл чекають не найкращі часи”, – констатує автор публікації.

Зазначимо, неприродне для цієї пори року тепло встановилося в Україні через дію антициклону з Туреччини і Середземного моря. Найближчими днями повітря прогріватиметься до плюс 16 градусів, найтепліше – на заході країни. Однак ближче до кінця тижня температура повітря почне опускатися.

До слова, у минулому році на Черкащині, в урочищі Холодний Яр, через аномально теплу погоду, посеред січня розквітли червонокнижні проліски.

Також повідомлялося, що у Любишевському районі на Волині спостерігалася природна аномалія – посеред літа фруктові дерева вдруге розквітли. Поруч із яблуками на гілках з’явилися біло-рожеві квіти.

Джерело: Народна Правда