Перерахунок пенсій у грудні: хто не отримає додаткові виплати

Підвищення розміру пенсій чекає не всіх пенсіонерів.

Перерахунок пенсій у грудні: хто не отримає додаткові виплати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні наприкінці 2019 року, у грудні, запланований перерахунок пенсій та їх підвищення.

Loading...

Кому пощастить розповідає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Аргументи і Факти».

Підвищення розміру пенсій чекає не всіх пенсіонерів, а лише тих хто отримує мінімальну виплату, яка наразі прив’язана до мінімального прожиткового мінімуму.

Оскільки, що прожитковий мінімум буде перераховано у грудні, то перерахунок пенсій відбудеться автоматично. Відповідно, розмір мінімальної пенсії підвищать та він становитиме 1638 гривень.

Крім того є і такі пенсіонери, розмір пенсій яких не зміниться та залишиться на попередньому рівні, це: діти війни; особи, що проживають у гірській місцевості; утриманці; громадяни, які необґрунтовано зазнали політичних репресій і згодом були реабілітовані; громадяни, віднесені до відповідних категорій постраждалих від Чорнобильської катастрофи; пенсіонери, які продовжують працювати.

Перерахунок пенсій у грудні: хто не отримає додаткові виплати

Як повідомлялося раніше, Зеленський дав доручення розробити і впровадити систему електронного призначення пенсії «Е-пенсія», за допомогою якого можна буде перевірити розмір нарахованої пенсії, отримати консультацію.

Додамо, у наступному році мінімальні пенсії в Україні перерахують двічі – з 1 липня зростуть із 1638 до 1712 грн, а з 1 грудня – до 1769 грн.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...