У Путіна істерично відреагували на конституційні правки Зеленського

У Кремлі побоюються зриву домовленостей

У Путіна істерично відреагували на конституційні правки Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Через те, що президент України Володимир Зеленський після нормандського саміту в Парижі так і не запропонував правки до Конституції про особливий статус Донбасу, у Кремлі побоюються, що він не виконає домовленості.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти.

Loading...

Так, у Росії вважають, що продовження на рік прийнятого в 2014-му році закону про особливий статус Донбасу – це напівзаходи. А то, що запропонував Зеленський як конституційні правки, у Кремлі сприйняли як порушення домовленостей.

Як зазначили у МЗС РФ, в законопроекті Зеленського про децентралізацію «всупереч мінським угодам, немає ані слова про особливий статус Донбасу».

«Розширення прав регіонів не передбачається. Зате посилюється контроль центру. Префектам в регіонах, яких призначає президент, дається право ініціювати скасування місцевих законів, зміщення керівництва, проведення дострокових виборів … Всі ці питання також вимагають прояснення», – непокояться у Москві.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко розповів, чому в законопроекті про зміни до Конституції України не прописаний “особливий статус” Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...