В Україні з’явиться електронний військовий квиток

У Міноборони повідомили про переведення в електронний вигляд базових для військовослужбовців документів

В Україні з’явиться електронний військовий квиток
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У четвер, 19 грудня, в Україні анонсували появу нового документа в рамках переходу на електронний документообіг – незабаром з’явиться електронний військовий квиток.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Міноборони планує цілий комплекс заходів із запровадження електронного документообігу: оформлення компенсацій за оренду житла, онлайн-чергу на квартири, а також використання електронних рапортів.

«В першу чергу ми будемо переводити в електронний вигляд ті документи, які є базовими для військовослужбовця. Йдеться про електронний військовий квиток та автоматизацію системи управління кар’єрою військовослужбовця. Це повинно бути стандартом; соромно, що це не зроблено досі», – заявив заступник міністра оборони Олексій Марценюк на презентації «Програми трансформації Міністерства оборони та Збройних Сил України».

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яким перевів трудові книжки працівників в Україні в цифровий формат.

Раніше перший заступник глави Мінцифри Олексій Вискуб повідомив, що в середині грудня в Міністерстві цифрової трансформації планують презентувати додаток “Дія” для мобільних телефонів, завдяки якому стануть доступними цифрові водійські права і техпаспорт автомобіля.

Додамо, що міністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет запропонував провести електронний перепис населення, який дасть можливість бюджету заощадити два мільярди гривень.

Джерело: Народна Правда