Євросоюз схвалив нові санкції проти Росії: подробиці

Обмежувальні заходи проти РФ продовжено до 31 липня 2020 року

Євросоюз схвалив нові санкції проти Росії: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Європейський Союз продовжив ще на півроку економічні санкції щодо Російської Федерації. Йдеться про обмежувальні заходи, термін дії яких спливає 31 січня 2020 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у повідомленні Ради ЄС.

“Рада продовжила економічні санкції проти Росії до 31 липня 2020 року”, – йдеться у заяві.

Зазначимо, 17 грудня уряд України ініціював введення нових санкцій проти підприємств, які розташовані на тимчасово непідконтрольних територіях та співпрацюють з підприємствами оборонно-промислового комплексу Росії.

Раніше в Палаті Представників Конгресу США затвердили закон про оборонний бюджет, доповнивши його положенням про санкції проти компаній, причетних до будівництва “Північного потоку-2”. За дане рішення проголосували більшість конгресменів.

Нагадаємо, раніше Комітет Сенату США у закордонних справах підтримав законопроект, яким запроваджуються санкції у зв’язку з підводним спорудженням газопроводу “Північний потік-2” на дні Балтійського моря. Законопроект користується двопартійною підтримкою, адже на засіданні комітету проект закону щодо санкцій у зв’язку з підводним спорудженням газопроводу “Північний потік-2”, схвалило 20 сенаторів. Проти проголосували двоє сенаторів.

Джерело: Народна Правда