Британський парламент проголосував за вихід з ЄС

Рішення набуде чинності, якщо його підтримає Палата лордів і підпише королева Єлизавета ІІ

Британський парламент проголосував за вихід з ЄС
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У нижній палаті парламенту Великої Британії (Палаті громад) з чергової спроби схвалили законопроект про вихід зі складу Євросоюзу (Brexit).
Як передає НАРОДНА ПРАВДА про це повідомляють європейські ЗМІ.

За документ по Brexit проголосувало 358 парламентаріїв палати громад, проти – 234. Він включає в себе узгоджену угоду з ЄС про умови виходу. Раніше парламент Великої Британії 4 рази відхиляв відповідний законопроект.

Якщо в найближчі тижні законопроект буде узгоджено обома палатами парламенту (залишається ще Палата лордів) і підписано королевою Єлизаветою II, Британія покине Євросоюз у встановлений термін – до 31 січня 2020 року.

Нагадаємо, Європейський Союз все ж таки погодився відкласти вихід Великобританії із блоку до 31 січня 2020 року. Голова Ради Європи Дональд Туск заявив, що вихід можливий і раніше зазначеної дати. Головною умовою для виходу залишиться схвалення парламентом угоди.

Раніше новообраний прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон категорично висловився щодо Brexit — за його словами, країна вийде зі складу Європейського Союзу 31 жовтня з угодою або без неї, без всяких “якщо” і “але”.

Джерело: Народна Правда