Епоха аферистів у Рівному добігає кінця

Епоха аферистів у Рівному добігає кінця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Публікації

«Скільки клубок не коти, всеодно він добігає кінця». Більше десяти років тримає у страху рівнян кримінальний аферист А.Федорчук.

Епоха аферистів у Рівному добігає кінця

Але рано чи пізно цьому приходить кінець. Нічого не зупиняло афериста. Він думав що бог і цар всієї вселенної бурштинового краю. Не зупинило його і минулорічне затримання столичними ДСР НП України при вимаганні 120 000$ США у іноземного громадянина з Італії. Не стало каменем спотикання і його жадібність до грошей при переоформленні незаконних дій реєстраційною службою КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА “МАЛОМОЩАНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, яку викрило СБУ в Рівненській області. Реальні власники внаслідок чого втратили більше 20 мільйонів гривень.

 І тут черговий казус. Затримують на гарячому вірного слугу і виконавця всіх підпалів і обстрілів будівель – Віктора Пустинського за прізвиськом «Пустой».

Епоха аферистів у Рівному добігає кінця

Який підпалював автомобіль підприємцю та екс-депутату А. Остапчуку. Переплутавши з автомобілем І.Голода.

Найрезонантніша історія з ним була пов’язана у 2016 році. Тоді біля ресторану «Блюз» по-звірячому побив «Кіборга» Романа Рудейчука, який був важко поранений і не один раз, героїчно ризикуючи своїм власним життям, захищав спокій українців.

Але у аферистів немає нічого святого. Вони не дивляться ні на що, рухаючись зі швидкістю світла. Була одна мета – залякати, віджати і нажитися на чужому горі якомога більше. Залякувати всіх підряд, кидали гранати прокурорам, підприємцям, активістам, та держслужбовцям. Всі судді боялись навіть власної тіні. І цей факт підтверджений тим, що було вилучено понад 10200 одиниць зброї та боєприпасів у гаражі «Пустого».

А основне , що цікаво, було знайдено гільзи з-під автомата Калашникова, яким було обстріляно будинок одного із заслужених і порядних суддів міста. Який не піддався тиску афериста і виніс справедливе і законне рішення до одного із законників кримінального світу, який не дозволяв розвитку аферистичного свавілля. В.Пустинський почав давати показання і признався, що він обстріляв будинок по замовленню кримінального афериста А.Федорчука, так як суддя принциповий і непокірний. І щоб обманути слідство, збирав використані гільзи в пакетик, а інші розсипав привезені по замовленню бійцями з АТО. Не могли собі уявити аферисти, що колись настане кінець і у них правоохоронці можуть зробити обшук, і ці гільзи-докази – знайдуться. Навіть знайдено список жертв – підпалу складений на 2020 рік.

Смішно, але це факт. Навіть були використані і кинуті серйозні авторитетні люди кримінального світу, як в Рівному, так і в столиці. Яким і в голову не приходило,що їх можуть обвести навколо пальця. І на сьогоднішній день, аферист Федорчук перелякано оглядається по сторонах, щоб випадково не застрелили.

Він із своїми прибічниками у суспільстві став як «прищ на одному місці». Вже навіть вся правоохоронна система , воїни АТО, навіть законники кримінального світу готові розірвати його на частини Всьому в кінці кінців приходить кінець, тим більше такому свавіллю. А.Федорчука та його прибічників, чекає жорстока розправа, а найкращий варіант – дорога за грати!

Джерело: Народна Правда