В уряді обіцяють дешеві кредити для України в наступному році

Олексій Гончарук заявив, що залучення дешевих кредитів допоможе знизити тиск на держбюджет

В уряді обіцяють дешеві кредити для України в наступному році
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Кабінет міністрів в наступному році має намір  залучати дешевші і довгострокові кредити, щоб знизити тиск на держбюджет.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву під час Години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 20 грудня, зробив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Loading...

“Якщо подивитися на дві цифри: вартість, за якою держава позичала гроші в гривні навесні, і за якою ми це робимо зараз, ви побачите, що прогрес фантастичний. Навесні нам це коштувало 18%, а зараз 10,8%. І наступного року буде ще менше, якщо не буде провокацій і прагнень “розгойдати” ситуацію в країні”, – сказав Гончарук.

Він також зазначив, що на сьогодні Україна має боргову стратегію, в якій вказані всі деталі і терміни погашення боргових зобов’язань.

“Наступного року ми очікуємо, що в економіці повинні з’явитися дешеві ресурси і держава повинна позичати кошти значно дешевше. У країні є боргова стратегія, в якій написано, що потрібно робити з тими боргами, які були зроблені попередніми роками, а вони величезні. Поступово стратегія країни передбачає залучення найдовшого і найдешевшого ресурсу для того, щоб заміщати дорогі і короткі гроші, це знизить тиск на наш бюджет”, – підкреслив глава уряду.

Як повідомлялося раніше, з січня 2020 року в Україні зросте прожитковий мінімум і мінімальна зарплата, як наслідок, зростуть і податки для ФОПів.

Джерело: Народна Правда