Зеленський с чиновниками розважався на корпоративі “Слуги народу”: фото та відео

"Слуги народу" гуляли в одному з найдорожчих ресторанів Києва

Зеленський с чиновниками розважався на корпоративі “Слуги народу”: фото та відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

У п‘ятницю ввечері, 20 грудня, у КВЦ “Парковий”, пройшов новорічний корпоратив партії “Слуга народу”, під час якого однопартійців привітав і президент Володимир Зеленський.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Українська правда.

Loading...

На територію КВЦ депутатів пропускали лише за списками. На заході був присутній президент  Володимир Зеленський, глава Офісу президента Андрій Богдан, перший помічник президена Сергій Шефір.

«Президент тост говорив і зробив зауваження Трухіну, який хотів собі на округ виписати купу грошей. Після цього він сказав щось типу: це був рік Свині, наступний — Щура, але давайте залишатися людьми», — переказує один із депутатів “СН”.

Зеленський с чиновниками розважався на корпоративі “Слуги народу”: фото та відео

Також на захід завітали прем‘єр-міністр Олексій Гончарук та деякі урядовці: Тимофій Милованов, Дмитро Дубілет, Володимир Бородянський.

За даними джерел, присутніх на корпоративі, гостей розважала ведуча Катерина Осадча, співачки Тіна Кароль та Jerry Heil.

Нагадаємо, напередодні у мережі з’явилася інформація  про новорічний корпоратив, який планують відвідати депутати партії “Слуга народу”. Святкування заплановано у ресторані “CHI”, де пляшка горілки коштує від 1000 до 3000 грн. До того ж, корпоратив пройде у КВЦ “Парковий”, що відомий як “вертолітний майданчик Януковича”, – по цьому об’єкту йдуть десятки кримінальних справ.

Раніше повідомлялося, що переважна більшість опитаних українців вважають, що народні депутати фракції “Слуга народа” не заслужили корпоратив, який 20 грудня пройде в одному з найдорожчих ресторанів Києва – Chi.

Джерело: Народна Правда
загрузка...